O centrum

GALERIA SANOWA – modowe serce Przemyśla.

Na powierzchni 22 tys. m2 znajduje się niemal 100 punktów handlowo-usługowych. Klienci znajdą tu bogatą ofertę znanych i lubianych marek, 3 drogerie, księgarnie i elektromarket Media Expert. Codzienne zakupy można zrobić w markecie Kaufland. Różnorodne restauracje oraz przytulna kawiarnia są idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi i rodziną.

Galeria Sanowa to także istotny punkt na kulturalnej mapie miasta. Mieści się tu największe i najnowocześniejsze w Przemyślu Kino Helios, oferujące nie tylko hity światowej kinematografii, ale również seanse specjalne.

Galeria Sanowa to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale także atrakcyjne centrum kulturalno-rozrywkowe. Organizowane cyklicznie eventy przyciągają klientów w różnych grupach wiekowych jako interesująca forma spędzania wolnego czasu.

Atutem jest lokalizacja obiektu – zaledwie 1,5 km od przemyskiego Rynku, niespełna 1 km od dworca autobusowego i PKP oraz 500 m od obwodnicy miasta. Bezpośrednio przed galerią znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Takie położenia zapewnia dogodny dojazd ze wszystkich dzielnic miasta, a także z sąsiednich miejscowości. Galeria posiada parking podziemny mieszczący ponad 800 samochodów.

REGULAMIN CENTRUM HANDLOWEGO GALERIA SANOWA

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO – FUNPAGE

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

REGULAMIN PARKINGU GALERII SANOWA

 

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

PN - SO 9.00 - 21.00

ND 10.00 - 20.00

Kaufland 6.00 - 23.00