Karty Podarunkowe

Karta Podarunkowa Galerii Sanowa to idealny pomysł na trafiony prezent, który obdarowanej osobie daje możliwość wyboru zgodnego z jej gustem i potrzebami. Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla współpracowników.

Kartę Podarunkową Galerii Sanowa można wykorzystać w praktycznie każdym punkcie handlowo-usługowym na terenie naszego centrum handlowego ( z zastrzeżeniem § 5 pkt. 3 Regulaminu Kart Podarunkowych oraz z wyłączeniem Pralni „Foka” oraz marketu Kaufland).

Kartą Podarunkową nie można dokonywać wypłaty gotówki z bankomatu, zapłaty za towar lub usługi świadczone za pośrednictwem poczty, telefonu, Internetu oraz operatorów telefonii komórkowych, a także w kasach samoobsługowych.

CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA?

Karta Podarunkowa Galerii Sanowa to karta typu prepaid, która funkcjonuje jak standardowa karta płatnicza z określonym limitem środków. Możesz  zdecydować o kwocie zasilenia – może to być kwota od 50 do 1 000  złotych. Karta jest jednorazowego doładowania, a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

GDZIE KUPIĆ KARTĘ PODARUNKOWĄ?

Dla wygody naszych klientów zamontowaliśmy kartomat (obok marketu Kaufland), w którym samodzielnie możecie kupić Kartę Podarunkową.

Kupując Kartę płacisz tylko kwotę zasilenia Karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

SPRAWDŹ SALDO KART PODARUNKOWEJ

ZAMÓWIENIA FIRMOWE

Masz firmę i chciałbyś zamówić Karty Podarunkowe dla swoich pracowników? Nie ma problemu! Karta Podarunkowa Galerii Sanowa to doskonały sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Regulamin Kart Podarunkowych

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące Karty Podarunkowej, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta:

• telefonicznie – tel. 22 188 19 09 (opłata za połączenie telefoniczne zgodne ze stawkami operatora sieci).

• mail: karta@finpay.pl

Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach od 10:00 – 20:00.

W niedziele wolne od handlu infolinia jest zamknięta.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

PN - SO 9.00 - 21.00

ND 10.00 - 20.00

Kaufland 6.00 - 22.00