Inwestor

Inwestor
San Development Sp. z o.o.
44-100 Gliwice
ul. Górnych Wałów 42

Generalny Wykonawca
P.A. NOVA S.A
44-100 Gliwice
ul. Górnych Wałów 42
Tel.: +48 32 400 42 60
www.panova.pl

Generalnym Wykonawcą obiektu Galeria Sanowa w Przemyślu jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od roku 2007 firma P.A. NOVA SA

Do zrealizowania projektu Galerii Sanowa Generalny Wykonawca powołał spółkę celową San Development Sp. z o.o.

PANOVA od ponad 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie projektowo-budowlanym. Wiedza i doświadczenie specjalistów oraz współpraca działów: ekspansji, pracowni projektowej i działu budowlanego pozwalają tworzyć projekty od powstania idei aż po realizację inwestycji. Świadomość, że wznoszone obiekty muszą spełniać doskonale swoje funkcje przez dziesiątki lat sprawia, iż w realizowanych inwestycjach dużą wagę przywiązuje się do praktycznych i użytecznych rozwiązań. Takie podejście, w połączeniu ze stosowaniem nowych technologii oraz obowiązujących trendów budowlanych gwarantuje, że zrealizowane przez firmę obiekty pasują do przestrzeni, w której się znajdują oraz realizują cele, do jakich zostały stworzone.

PANOVA jest właścicielem 14 obiektów komercyjnych (obiekty handlowe, usługowe i przemysłowe). Zarządzanie własnym portfelem nieruchomości daje dużą wiedzę w zakresie priorytetowych rozwiązań niezbędnych do właściwego funkcjonowania inwestycji na przestrzeni lat.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

PN - SO 9.00 - 21.00

ND 10.00 - 20.00

Kaufland 6.00 - 22.00