Kino Helios

pn-pt 08:00 - 00:00

sob-nd 09:00 - 00:00

place icon

KINO HELIOS zlokalizowane jest w Galerii Sanowa w Przemyślu. Posiada 4 klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1, srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K oraz technologię DepthQ.

Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje Widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Helios na scenie, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.

W kinie funkcjonuje także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje Widzom świeży popcorn, nachos, napoje oraz duży wybór słodyczy.

Kino Helios to poza standardowymi seansami filmowymi również:

– specjalne, przedpremierowe pokazy filmów,

– maratony filmowe,

– gry i zabawy dla dzieci,

– konkursy,

– seanse dla grup szkolnych i firm.

Kino Helios to również idealne miejsce do przeprowadzania nietypowych akcji marketingowych. Nasza oferta skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw pragnących skutecznie i w atrakcyjny sposób dotrzeć do swoich klientów poprzez działania BTL. Ze względu na niskie koszty jest to również bardzo atrakcyjna oferta dla mniejszych, lokalnych firm pragnących przedstawić swoje produkty i usługi.

Proponujemy współpracę w zakresie:

– zakupu biletów dla pracowników po niższych cenach, zorganizowania specjalnego seansu filmowego dla Państwa pracowników bądź klientów, zorganizowania imprezy okolicznościowej połączonej z projekcją filmu np. z okazji Gwiazdki, Dnia Dziecka itp.,

– umożliwiamy również dotarcie do Państwa klientów poprzez emisje reklam na naszych ekranach przed seansami filmowymi, przeprowadzania w holu kina akcji promocyjnej (dystrybucja ulotek, folderów, próbek, itp.), nadruk Państwa reklamy na rewersie biletów kinowych, uczestnictwo w premierach filmowych na zasadach sponsoringu.

HELIOS CAFE

 

Zapraszamy również do kawiarni Helios Café, gdzie w miłej atmosferze możesz wypić Twoją codzienną kawę, zrelaksować się, spotkać z przyjaciółmi lub odprężyć w oczekiwaniu na seans filmowy.

 

Wyjątkowa atmosfera i profesjonalna obsługa sprawią, że każda wizyta w naszej kawiarni będzie niezapomniana. Obok aromatycznych i finezyjnych kaw możesz znaleźć coś smakowitego.

 

W menu Helios Café znajdziesz:

– szeroką ofertę ciast,

– zimne napoje (pepsi, soki, woda),

– świeżo wyciskane soki,

– smoothies,

– słodkie przekąski,

– lody i desery lodowe.

 

 

HELIOS BAR

Bar kinowy oferuje popcorn, nachos, zimne i ciepłe napoje oraz duży wybór słodyczy. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Kontakt: tel.: 16 733 16 02

Rezerwacje indywidualne: tel.: 16 733 16 04

Rezerwacje grupowe: tel.: 16 733 16 03

Strona WWW : http://www.helios.pl/52,Przemysl/StronaGlowna/

e-mail: przemysl@helios.pl