Inwestor

Inwestor
San Development Sp. z o.o.
44-100 Gliwice
ul. Górnych Wałów 42

Generalny Wykonawca
P.A. NOVA S.A
44-100 Gliwice
ul. Górnych Wałów 42
Tel.: +48 32 400 42 60
www.panova.pl

Generalnym Wykonawcą obiektu Galeria Sanowa w Przemyślu jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od roku 2007, firma P. A. NOVA S.A.

Do zrealizowania projektu Galerii Sanowa Generalny Wykonawca powołał spółkę celową San Development Sp. z o.o.
Firma P.A.NOVA S.A. oferuje usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju, ma w swym dorobku liczne obiekty użyteczności publicznej, handlowe i przemysłowe a także stacje paliw.

Historia P.A. NOVA sięga roku 1987, kiedy założona została spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budoprojekt. W roku 1990 Budoprojekt przy udziale kapitału amerykańskiego i niemieckiego powołał do życia spółkę P.A. NOVA Sp. z o.o., w której objął większość udziałów. W dniu dzisiejszym kapitał P.A. NOVA S.A. jest w 100% własnością podmiotów krajowych.
Dynamiczny rozwój spółki rozpoczął się w roku 1994, kiedy to P.A. NOVA została generalnym wykonawcą stacji paliw dla koncernu DEA.
Współpraca z DEA trwała do roku 2001, tj. do momentu wycofania się koncernu z rynku polskiego. W okresie 7 lat współpracy P.A. NOVA wykonała pod klucz 41 stacji paliw. Doświadczenie nabyte przy realizacji stacji paliw jest nadal wykorzystywane przez P.A. NOVA. Firma jest wykonawcą stacji paliw dla sieci: Statoil, Shell i Lotos.
Kolejny etap dynamicznego rozwoju firmy wiąże się z rokiem 2002 oraz rozpoczęciem współpracy z sieciami handlowymi i kompleksowym wykonawstwem obiektów handlowych. Współpraca z sieciami handlowymi obejmuje zarówno formę deweloperską (polegającą na pozyskiwaniu nieruchomości gruntowych, przygotowanie inwestycji pod względem formalno-prawnym, realizację obiektu budowlanego i odsprzedaż zabudowanej nieruchomości) jak i typowe wykonawstwo budowlane. W latach 2002 – 2008 P.A. NOVA wykonała 25 obiektów handlowych. Głównymi odbiorcami realizowanych inwestycji są następujące sieci handlowe: Kaufland, Tesco, Netto. Oprócz współpracy z dużymi sieciami międzynarodowymi P.A. NOVA realizuje również obiekty użyteczności publicznej dla instytucji państwowych oraz dla odbiorców indywidualnych. Na uwagę zasługują wykonane szkoły i hale sportowe.

Strategia firmy opiera się na wspólnym wykorzystaniu działów deweloperskiego, projektowego i wykonawczego przy realizacjach inwestycji budowlanych oraz wykorzystania doświadczeń zdobytych przy zrealizowanych obiektach. W celu zwiększenia konkurencyjności na rynku usług projektowych i budowlanych został wdrożony w naszej firmie system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2000, czego potwierdzeniem jest uzyskanie w styczniu 2004 r. certyfikatu firmy TÜV Rheinland. Wdrożony system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008 pozwolił zwiększyć renomę naszej firmy i poszerzyć rynek zbytu dla naszych usług.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

PN - SO 9.00 - 21.00

ND 10.00 - 20.00

Kaufland 6.00 - 24.00

 
NIEDZIELE HANDLOWE 2020