Oferty pracy

Dla pracodawców

Wszystkich pracodawców, którzy szukają nowych pracowników, zapraszamy do zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń na naszej stronie internetowej. Ogłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: biuro@galeriasanowa.pl Dołożymy starań, aby jak najszerzej promowac Państwa ogłoszenia przy pomocy newslettera Galerii Sanowa, a także w oparciu o wspólpracę z wieloma urzędami, firmami i mediami.

Dla poszukujących pracy

Jeżeli zainteresowała Państwa jedna z poniżej zamieszczonych ofert pracy, prosimy skontaktować się bezpośrednio z firmą która zamieściła ogłoszenie. W treści każdego ogłoszenia podane są kontaktowe dane dotyczące poszczególnych stanowisk, takie jak adres e-mail i numer telefonu.

Sprzedawca-konsultant w sklepie z odżywkami i suplementami diety PBC

Stoisko Perfect Body Center w Galerii Sanowa w Przemyślu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Sprzedawca -Konsultant

Kluczowe obowiązki:

– realizacja założonych planów sprzedaży

–  aktywna obsługa klientów w zakresie sprzedaży suplementów oraz
ekskluzywnych kolekcji odzieżowych

– doradztwo w zakresie suplementacji, odżywiania i treningu

– prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej sklepu

– obsługa programów sprzedażowych i terminala płatniczego

– prowadzenie fanpage FB, instagram oraz google+, promowanie sklepu na portalach społecznościowych

Szczegóły

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy

– znajomość zagadnień związanych z suplementacją, odżywianiem i
treningiem,

– silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

– zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań

– dyspozycyjność, sumienność

– dbanie o swój własny wizerunek oraz wizerunek sklepu

– mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku /trenerzy personalni

– znajomość obsługi komputera, urządzeń fiskalnych, terminala płatniczego

– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny

Oferujemy:

– motywacyjny system wynagrodzeń

– umowę o pracę

– pracę w dynamicznym zespole

– szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na http://kariera.pbc24.pl/