O centrum

GALERIA SANOWA

Galeria Sanowa to wyjątkowe miejsce na modne zakupy i najlepszą rozrywkę, położona w samym sercu Przemyśla, tuż przy obwodnicy miasta.

Galeria Sanowa to kilkadziesiąt sklepów renomowanych marek na 22 tys. m2 powierzchni. Znajdziesz tu bogatą ofertę handlową, usługową, a także rozrywkową. Do dyspozycji klientów jest również kino Helios. To nowoczesne rodzinne centrum, w którym cyklicznie odbywają się bezpieczne imprezy dla rodzin z dziećmi, pokazy mody i imprezy sportowe.

Jedyny taki obiekt handlowy w mieście oraz w promieniu 100 km od Przemyśla.

Obiekt jest doskonale umiejscowiony komunikacyjnie – dla wygody mieszkańców przedłużono 3 linie autobusowe, a przystanek autobusowy znajduje się tuż przy obiekcie. Galeria posiada parking podziemny mieszczący ponad 800 samochodów.

Przestronne i klimatyczne kawiarnie oraz restauracje, to idealne miejsce dające klientom chwile wytchnienia, a także możliwość skorzystania z bezprzewodowego internetu wifi.

Szerokie pasaże, schody ruchome i windy, specjalny pokój stworzony z myślą o matkach z małymi dziećmi oraz doskonale dobrany mix najemców sprawia, że Galeria Sanowa jest miejscem przyjaznym dla każdego.

REGULAMIN CENTRUM HANDLOWEGO GALERIA SANOWA
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
REGULAMIN PARKINGU GALERII SANOWA

 

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

PN - SO 9.00 - 21.00

ND 10.00 - 20.00

Kaufland 6.00 - 24.00

 
NIEDZIELE HANDLOWE 2020