Aktualności

01 gru

3, 4 i 6 GRUDNIA: MIKOŁAJKI JAK Z BAJKI w KINIE HELIOS!

Początek grudnia to idealny moment na wspólnie spędzony czas w rodzinnym gronie i filmowe emocje na dużym ekranie. W tym roku Mikołajki w kinach Helios zaczynają się wcześniej, bo już w najbliższy weekend: 3 i 4 grudnia. Tradycyjne mikołajkowe seanse z konkursami odbędą się także we wtorek, 6 grudnia.

30 lis

3 GRUDNIA: EKIPA MIKOŁAJA i ELFIKA czyli Spotkanie z Mikołajem na wesoło !

Już w najbliższą sobotę, 3 grudnia, w godzinach 13:00 – 18:00 na pasażu naszej galerii będziecie mogli spotkać Świętego Mikołaja, grupę Elfów i spędzić z nami mikołajkowy czas!

To będzie dzień pełen słodkości, wspólnej zabawy, konkursów z upominkami i świątecznych animacji! Nie zabraknie także okazji do zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem na królewskim tronie.

29 lis

ŚWIĄTECZNE ATRAKCJE W GALERII SANOWA

Już niebawem rozpoczną się rodzinne i pełne radości Święta Bożego Narodzenia. Ta wyjątkowa atmosfera i świąteczny nastrój opanował również Galerię Sanowa ! Zapraszamy na wspólne spędzenie zbliżającego się okresu – zapewniamy świąteczny klimat, gwiazdkową atmosferę oraz połacie pyszności i dobroci.

28 lis

28-30 LISTOPADA: FACEBOOKOWY KONKURS „ZGARNIJ SZALIK KIBICA”

Już w środę kolejne starcie Polaków na mundialu! Wiemy, że prawdziwi fani piłki nożnej nie mogą obyć się bez szalików kibica, dlatego mamy dla Was na naszym Facebooku konkurs! Weźcie udział, zgarnijcie jeden z szalików i kibicujcie jeszcze huczniej!

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

PN - SO 9.00 - 21.00

ND 10.00 - 20.00

Kaufland 6.00 - 22.00

 
NIEDZIELE HANDLOWE 2022