Aktualności

16 Lip

FIT WEEKEND w Galerii Sanowa !

” W zdrowym ciele zdrowy duch”, zapraszamy więc na sportowy FIT Weekend do Galerii Sanowa !

W dniach 20 – 21 lipca (piątek – sobota): zrób zakupy za min. 150 zł (maks. 2 paragony) i odbierz jeden z 300 Fit gadżetów z limitowanej kolekcji Galerii Sanowa!

21 lipca, godz. 12.00-18.00 (sobota)  – w programie  m.in.  zajęcia sportowe prowadzone przez trenerów z klubu Xtreme Fitness Gyms, konkursy sprawnościowe z nagrodami, porady dietetyczno – suplementacyjne z Perfect Body Center połączone z degustacją.

11 Lip

Zobacz aktualny repertuar kina Helios

Zobacz aktualny repertuar  kina również tutaj

 

11 Lip

Kolejne spotkanie z cyklu „Kino Kobiet” w Kinie Helios

18 lipca 2018 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Pozycja obowiązkowa”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Szczegóły na https://www.helios.pl/52,Przemysl/KinoKobiet/

 

13 Cze

Zobacz aktualny repertuar kina Helios

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

PN – SO 9.00 – 21.00

ND 10.00 – 20.00

Kaufland 07.00 – 22.00