Powrót
20 Lis

Torby za zakupy!

„Torby za zakupy” to akcja promocyjna, podczas której można otrzymać rewelacyjny prezent po zrobieniu zakupów w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Galerii Sanowa. Wystarczy w dniach 18-24 listopada zrobić zakupy za min. 100 zł (na maksymalnie 2 paragonach) i zgłosić się do Punktu Wydawania Upominków, który będzie czynny w sobotę i w niedzielę (23-24.11.2019), w godzinach otwarcia galerii. Punkt będzie zlokalizowany przy wejściu głównym do galerii. Pierwszych 1000 osób, które zgłosi się Punktu i przedstawi paragony potwierdzające zrobienie zakupów w Galerii Sanowa w dniach 18-24 listopada, otrzyma torby na zakupy z logo Galerii Sanowa. Poniżej najważniejsze informacje dotyczące promocji, a szczegóły można znaleźć w Regulaminie.

1. Aby wziąć udział w Akcji Prosprzedażowej należy dokonać w dniach 18-24.11.2019 na terenie Galerii Sanowa zakupów za min. 100 zł przy możliwości łączenia maksymalnie 2 paragonów.
2. Przez dokonanie zakupu rozumie się zakup towarów lub usług dokonany w formie płatności gotówką lub kartą płatniczą wydaną przez bank. W Akcji Prosprzedażowej mogą brać udział tylko paragony dokumentujące zakup dokonany gotówką lub kartą płatniczą wydaną przez bank. W Akcji Prosprzedażowej nie mogą brać udziału paragony dokumentujące zakup dokonany kartą podarunkową lub bonem podarunkowym.
3. Paragony podlegają zgłoszeniu w wyznaczonym na terenie Galerii Miodowej Punkcie Wydawania Upominków, który czynny będzie w dnich 23-24.11.2019 r.. Punkt zlokalizowany będzie na pasażu obok wejścia głównego do galerii. Przedstawione przez Uczestników paragony zostaną opieczętowane przez Hostessę.
4. 1000 osób, które jako pierwsze zgłosi się do Punktu w dniach 23-24.11.2019 r. otrzyma upominki w postaci bawełnianych toreb na zakupy z logo Galerii Sanowa. Podczas trwania Akcji Prosprzedażowej zostanie wydanych 1000 toreb.
5. Każdy Uczestnik może otrzymać tylko jeden upominek.
6. Przy odbiorze upominku Uczestnik zobowiązuje się do wypełnienia Oświadczenia. Treść Oświadczenia stanowi Załącznik nr 1 Regulaminu akcji.
7. Akcja promocyjna trwa do 24 listopada, godz. 20.00 lub do wyczerpania się upominków.

REGULAMIN