Powrót
02 Paź

KONKURS URODZINOWY „CELUJ W NAGRODY”

Świętuj urodziny Galerii Sanowa biorąc udział w naszym niesamowitym konkursie „Celuj w Nagrody’!

W dniach 3 – 24 października odwiedź Galerię Sanowa i spróbuj szczęścia w grze o fantastyczne nagrody!

Nagroda Główna to 10 000 zł w postaci bonów podarunkowych Galerii Sanowa, a Nagrody Ekstra to 3 razy po 1000 zł również w postaci naszych bonów. Ponadto, każdego dnia do wygrania Nagrody Codziennebony podarunkowe Galerii Sanowa, karty podarunkowe do Perfumerii Douglas oraz bilety do kina Helios.

GŁÓWNE ZASADY KONKURSU*

Krok 1 – ZRÓB ZAKUPY

W dniach 03-23.10.2020 r.** zrób zakupy na kwotę:

  • od 50 zł do 149,99 zł na 1 paragonie – przysługuje Ci 1 możliwość wykonania zadania konkursowego
  • od 150 zł do 249,99 zł na maksymalnie 2 paragonach – przysługują Ci 2 możliwości wykonania zadania konkursowego
  • powyżej 250 zł na maksymalnie 2 paragonach – przysługują Ci 3 możliwości wykonania zadania konkursowego.

Krok 2 – ZAREJESTRUJ PARAGON

  • Zgłoś się do Punktu Obsługi Konkursu i zarejestruj paragon(y).

Krok 3 – WYKONAJ ZADANIE KONKURSOWE

  • Wykonaj 3 rzuty do tub i zdobądź jak najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie (maks. 30 sek.).

Krok 4 – ODBIERZ NAGRODĘ W CIĄGU 5 DNI ROBOCZYCH 

  • Każdego dnia (za wyjątkiem niedziel niehandlowych) 30 Uczestników z najlepszym wynikiem otrzyma nagrody:

– za miejsca od 1 do 10: bony podarunkowe Galerii Sanowa o wartości 50 zł/każdy

– za miejsce od 11 do 20: karty podarunkowe do Perfumerii Douglas w Galerii Sanowa o wartości 50 zł /każdy

– za miejsce od 21 do 30: bilety do kina Helios w Galerii Sanowa

24 października weź udział w Finale i wygraj 10 000 zł lub jedną z 3 Nagród Ekstra po 1000 zł!*

W tym dniu, Uczestnicy Konkursu, którzy zajęli miejsca od 1 do 5 w rankingu każdego dnia trwania Konkursu (tj w okresie od 3-23 października), zawalczą o nagrody finałowe:

  • 1 miejsce – 10 000 zł (w postaci bonów podarunkowych na zakupy w Galerii Sanowa)
  • 2-4 miejsce – 1 000 zł (w postaci bonów podarunkowych na zakupy w Galerii Sanowa)

Rozgrywki finałowe odbędą się w godz. 12.00 – 16.00, przy czym każdy Uczestnik finału zostanie poinformowany przez Organizatora o konkretnej godzinie wykonania zadania finałowego. W uzasadnionych sytuacjach Organizator może podjąć decyzję o wydłużeniu czasu na wykonanie zadania finałowego do godz. 17.00.

Uczestnikami finału automatycznie zostają Uczestnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 5 w rankingu każdego dnia trwania Konkursu i odebrali telefon od przedstawiciela Organizatora z informacją o przejściu do Finału Konkursu i uzyskali w ten sposób prawo do odbioru Nagrody codziennej oraz stawią się we wskazanym miejscu oraz o ustalonej godzinie w Galerii Sanowa w dniu finału.

Każdy z Uczestników finału 1 raz wykona Zadanie konkursowe.  Wynik, który uzyska, stanie się podstawą do zajęcia określonego miejsca w rankingu finałowym. Po wykonaniu zadania finałowego Organizator przekaże Uczestnikowi informację o sposobie poinformowania zwycięzców o wynikach Finału Konkursu i uprawnieniu do odebrania Nagrody Głównej albo Nagrody ekstra, oraz o konieczności odebrania połączenia telefonicznego.

Po wykonaniu zadania finałowego Organizator na podstawie kompletnego rankingu finałowego ustali tożsamość zwycięzców i podejmie próbę kontaktu telefonicznego z Uczestnikami, którzy zajęli miejsca 1 – 4 w rankingu finałowym. Organizator nie będzie informował o wynikach Finału Konkursu Uczestników, którzy w rankingu finałowym zajęli miejsca 5 i dalsze, jako iż Uczestnicy ci nie są uprawnieni do odbioru nagrody.

Warunkiem odbioru Nagrody głównej i Nagród ekstra jest odebranie połączenia telefonicznego od Organizatora. Próba kontaktu telefonicznego ze zwycięskimi Uczestnikami będzie podejmowana przez Organizatora w dniu 24.10.2020 r., po zakończeniu wykonania zadania finałowego przez ostatniego Uczestnika Finału i ustaleniu wyników rankingu finałowego. Próba kontaktu telefonicznego będzie podejmowana do skutku, jednak nie więcej niż trzy razy, najpóźniej do godz. 18:30.

Nagroda główna trafi do Uczestnika finału, który zajmie 1 miejsce w rankingu finałowym. Nagrody ekstra trafią do Uczestników finału, którzy zajmą miejsca od 2 do 4 w rankingu finałowym. Jeżeli Uczestnik Finału Konkursu, który zajął miejsce uprawniające do odbioru Nagrody głównej albo Nagrody ekstra, nie odbierze połączenia telefonicznego od Organizatora, uprawnienie do odbioru nagrody przechodzi na kolejną osobę z rankingu finałowego. Uczestnik uprawniony do odbioru Nagrody Głównej albo Nagrody ekstra jest zobowiązany do zgłoszenia się po odbiór nagrody w ciągu 7 dni roboczych – od momentu, w którym odebrał telefon – do biura Administracji Galerii Sanowa w godzinach otwarcia biura, a w dniu Finału tj 24.10  – do Punktu Obsługi Konkursu w czasie jego działania.

* Pełny Regulamin Konkursu jest dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu, w Biurze Administracji galerii (pn.-pt., w godz. 9.00-17.00) i na stronie www.galeriasanowa.pl 

** W niedziele niehandlowe (04.10.2020 r., 11.10.2020 oraz 18.10.2020 r.) Punkt Obsługi Konkursu jest nieczynny.

REGULAMIN KONKURSU URODZINOWEGO „CELUJ W NAGRODY”