KiK

pn-sob 09:00 - 21:00

nd 10:00 - 20:00

place icon

Filozofia, iż modna odzież i tekstylia wcale nie muszą być drogie, to idea, która przyświeca naszej sieci. Od 19 grudnia klienci Galerii Sanowa mogą odwiedzać nasz nowo otwarty sklep, który oferuje urozmaicony asortyment produktów. Wśród nich znajduje się modna odzież damska, męska i dziecięca, jak również dodatki, biżuteria oraz zabawki i tekstylia domowe.

Zgodnie z misją wyrażają się w haśle: „Klient jest Królem” wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferując wyłącznie produkty wysokiej jakości, atrakcyjne, a przy tym w korzystnej cenie. Wśród asortymentu KiK znajduje się odzież damska, męska i dziecięca przygotowana na każdą porę roku oraz bogaty wybór tekstyliów domowych i produktów codziennego użytku, dostosowany do aktualnych trendów. Oferowane przez naszą sieć kolekcje mody oraz akcesoria są zróżnicowane i skomponowane tak, aby każdy mógł znaleźć dopasowany do swoich upodobań produkt.

Mamy nadzieję, że tak bogata oferta umożliwi dokonanie satysfakcjonujących zakupów dla wszystkich członków rodziny. Wszystkich, którzy poszukują ubrań doskonałej jakości i w rozsądnej cenie lub chcą odświeżyć wnętrze domu oryginalnymi artykułami dekoracyjnymi zachęcamy do zakupów w naszym sklepie KiK.