Cafe Bosco

pn-sob 09:00 - 21:00

nd 10:00 - 20:00

place icon

Asortyment:

NAPOJE GORĄCE: kawa, herbaty: zielone, czarne, smakowe, owocowe, etc., czekolada, Chai;

NAPOJE ZIMNE: kawy i herbaty mrożone, koktajle kawowe frappe w różnych smakach, smoothies owocowe, shake, soki świeżo wyciskane, coca-cola, sprite, nestea, soki cappy, woda mineralna etc.

NAPOJE ALKOHOLOWE: piwa i szeroki wybór win różnych gatunków i rodzajów.

DESERY: markowe lody Nestle, ciasta tradycyjne, sernik, desery kremowe i galaretki, desery lodowe.

POTRAWY: kuchnia śródziemnomorska: panini, makarony-pasty, sałaty. Kuchnia regionalna: pierogi domowe z różnymi farszami, a także tortille i naleśniki.

CAFE BOSCO to kafeteria łącząca w sobie najlepsze cechy dobrej kawiarni i restauracji, z wyselekcjonowanym wyborem potraw, deserów i napojów. Zapraszamy na doskonałą, jedyną w swoim rodzaju kawę: parzoną w profesjonalnym ekspresie; wysokogatunkową, stuprocentową arabikę w najróżniejszych wariantach: espresso, latte, cappuccino etc. Naszą ambicją jest, aby przyrządzana przez nas kawa była jedną z najlepszych w Galicji – europejskiej kolebce tego napoju. Polecamy również wybór wykwintnych herbat o unikalnym smaku i aurze angielskiej firmy Newby – w Przemyślu dostępnej jedynie w Cafe Bosco. Rekomendujemy także pyszne desery firmowe, przyrządzane wg oryginalnych receptur i zawsze na naturalnych, świeżych produktach oraz szeroki wybór ciast.

CAFE BOSCO to jedyne miejsce w Galerii „Sanowa”, gdzie można zjeść niebanalny posiłek z kręgu kuchni śródziemnomorskiej i regionalnej. Wszystkie posiłki przygotowywane są na bieżąco, indywidualnie dla klienta; unikamy „podgrzewaczy”,  jak również „magicznych” ulepszaczy smaku – korzystamy wyłącznie z naturalnych przypraw i zawsze świeżych produktów. Szczególnie polecamy wykonywane ręcznie, na bazie najlepszych receptur domowych pierogi ruskie. Okazjonalnie, podczas „pierogowych weekendów” oferujemy większy wybór tego galicyjskiego smakołyku w różnych wariantach smakowych. Niemniej godne polecenia są oryginalne tortille i zapiekanki panini, jak również pasty (makarony) przygotowywane wg najlepszych włoskich przepisów.

CAFE BOSCO to miejsce przyjazne rodzinom – dla najmłodszych klientów otwarty jest placyk zabaw, gdzie pod okiem rodziców, mogą bezpiecznie oddać się zabawie.