Powrót
21 Maj

Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Sanowa

1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do Galerii Sanowa na „Bajkowy Dzień Dziecka”! To będzie dzień pełen wrażeń!

Na pasażu przy wejściu głównym do galerii powstanie specjalna strefa a w niej bajkowe warsztaty, animacje i mnóstwo zabawy! Razem ze Scooby Doo dzieci pobawią się w detektywów: nauczą się robić odciski palców, pobawią się prawdziwymi rekwizytami jak proszki fluo, światło UV itp. Przy pomocy Radości z bajki „W głowie się nie mieści” dzieci będą miały możliwość wykonania bajkowych fotogadżetów. Następnie wybiorą któraś z postaci z bajki (Radość, Smutek, Gniew, Strach lub Odraza) i zaprezentują daną emocję, robiąc sobie zdjęcia z aparatu natychmiastowego INSTAX. Tak otrzymane fotki otrzymają na pamiątkę. Będą też warsztaty tworzenia baniek mydlanych z Małą Syrenką a na żądnych przygód milusińskich czekać będzie specjalny minionkowy tor przeszkód.

To jeszcze nie koniec atrakcji.  Zaprosimy wszystkie dzieci do wspólnego czytania bajek  oraz udziału w mini warsztatach aktorskich. Tutaj będą mogły wcielić się w bajkową postać i na moment przenieść się do krainy baśni. Wilk, Czerwony Kapturek? A może superbohater?

Tego dnia nie zabraknie również malowania buziek, brokatowych tatuaży, modelowania balonów, gier i zabaw oraz konkursów z nagrodami.

Fajnie? Jednak to nie wszystko. Przez cały czas trwania zabawy między dziećmi przechadzać się będą prawdziwe pluszaki XXL, a konkretnie Scooby Doo i Elmo. Będą pozować z dziećmi do zdjęć, przybijać „piątki” i dawać pluszowe przytulaski.

Dodatkowo, przed wejściem głównym do galerii powstanie dmuchany plac zabaw.

Wszystkie atrakcje dla dzieci są oczywiście bezpłatne.