Powrót
25 maj

3 czerwca: Dzieciaki słodziaki! Cukierkowy Dzień Dziecka w Galerii Sanowa

To będzie najsłodszy Dzień Dziecka, jaki można sobie tylko wymarzyć!

W sobotę, 3 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci na wyśmienitą zabawę do Galerii Sanowa. Na pasażu przy wejściu głównym do galerii w godz. 12:00 – 18:00 czekać na Was będą fantastyczne atrakcje, które sprawią, że przez cały dzień na Waszych buziach będzie malował się ogromny uśmiech. Będzie cukierkowo, kolorowo i kreatywnie, bo szykujemy dla małych i tych większych słodziaków mnóstwo atrakcji, od których zakręci się w głowie! 

Sprawdźcie sami, co dla Was przygotowaliśmy!

Strefa zakręconych zabaw czyli „Akcja Animacja”– prowadząca wydarzenie „Fajna babka” rozkręci event, przeprowadzając liczne zabawy, animacje taneczne i ruchowe z rekwizytami, tak, aby poszaleć na całego w każdym wieku. Do zabaw zostaną wplecione wątki cukierkowo-słodyczowe, a nawet zabawny quiz z kolorowymi przyciskami, gdzie sprawdzimy poziom Waszej cukierkowej wiedzy.

 • godz. 12:00 – rozpoczęcie zabawy
 • godz. 13:00 – mini konkursy z drobnymi upominkami
 • godz. 14:00 – animacje taneczne i ruchowe dla całych rodzin
 • godz. 15:00 – quiz z kolorowymi przyciskami oraz drobne konkursy
 • godz. 16:00 animacje rodzinne dla każdego – i małego i dużego
 • godz. 17:00 konkurencje „one minute to win” oraz animacje ruchowo – taneczne do zakończenia eventu
 • godz. 18:00 zakończenie zabawy

Program jest ramowy i może ulec zmianie.

Strefa kreatywna:

 • Cukieraśne odznaczenia czyli warsztaty tworzenia kolorowych przypinek. Tutaj dzieci, przy pomocy specjalnej „maszynki”, przygotują fantastyczną przypinkę w klimatach słodyczy i zakręconych wzorów. Tak stworzona pamiątka zdobić będzie ulubioną bluzę, czapkę czy plecak.
 • Marshmallow slime – warsztaty, podczas których dzieci stworzą własnego SLIME’a przy użyciu różnokolorowej masy plastycznej o zapachu gumy balonowej.
 • Fiku miku na patyku – czyli warsztaty tworzenia dekoracji w kształcie lizaków. Kolorowa, sensorycza i w słodkich kolorach piankolina, glina samoutwardzalna i do tego patyczki do cake pops’ów – gdy modelina stwardnieje, stanie się wieczną dekoracją. Dorzucimy taśmę magnetyczną i chętni z lizaka zrobią magnes na lodówkę.
 • Sweet Wood – czyli warsztaty tworzenia biżuterii. Specjalny, woskowany sznureczek w kilku kolorach, komponenty biżuteryjne a do tego wycięte drewniane mini zawieszki z wzorami cukierków, lodów, lizaków – no i mamy bransoletkę, naszyjnik, czy kolczyki. Wybrane scrapki dzieci pokolorują flamastrami.

Tego dnia nie zabraknie również kultowego malowania buziek, brokatowych tatuaży oraz waty cukrowej na patyku!

A to jeszcze nie koniec atrakcji i niespodzianek!  Co powiecie na karmelowy popcorn od Kina Helios, spotkanie z Panem Kubkiem z Crazy Bubble oraz górę pysznych łakoci? W tym wyjątkowym dniu słodkości się dozwolone 🙂

Nie może Was tutaj zabraknąć ! Oczywiście, wszystkie atrakcje dostępne będą całkowicie bezpłatnie. 

Zapraszamy! Czeka na Was solidna dawka uśmiechu i słodkiej zabawy! Do zobaczenia!