Salon bielizny Klara / La Vantil

pn-sob 10:00 - 21:00

nd 10:00 - 20:00

place icon

Asortyment: biustonosze, bielizna sportowa, ciążowa i dla mam, bielizna nocna, korygująca, stroje kąpielowe i plażowe, pończosznictwo, akcesoria bieliźniane.

Salon Bielizny Klara to miejsce gdzie każda kobieta poczuje się najważniejsza, najpiękniejsza i zapragnie wracać tu nieustannie. Znane marki: Dalia, Anita, Konrad, Agio, Naturana gwarantują jakość bielizny oraz wszechstronną rozmiarówkę, co umożliwia dobór bielizny każdej kobiecie. Alles to marka biustonoszy do karmienia o najwyższej jakości i wszechstronnej rozmiarówce. Dla Pań aktywnych w ofercie posiadamy bieliznę sportową. Uzupełnieniem asortymentu jest bielizna nocna oraz romantyczne komplety firmy Vanilla, Lupo oraz L&L i Regina. Dla Pań chcących skorygować swoją sylwetkę oferujemy bieliznę korygującą i wyszczuplającą dominujących marek na rynkach europejskich. Gwarancją udanych zakupów jest przeszkolony personel z zakresu brafittingu – prawidłowego doboru bielizny.

Email: salonklara1@wp.pl

La Vantil to wysokiej jakości bielizna, kostiumy kąpielowe, wyroby pończosznicze oraz akcesoria od polskich i europejskich producentów, przeznaczona dla współczesnych Kobiet oraz Mężczyzn (posiadamy także asortyment dla Panów).
W La Vantil każda Kobieta może skorzystać z profesjonalnego doboru bielizny przez szkolony personel. Brafitterki pomogą dobrać odpowiednią konstrukcję stanika do kształtu Twoich piersi oraz figury, co jest niezmiernie ważne dla Twojego zdrowia i komfortu.
Flagową marką dostępną wyłącznie w sieci La Vantil i Salonach stowarzyszonych jest Mediolano®. Doskonale oddaje włoską myśl projektową w dziedzinie bielizny. Kolekcja uzupełniona jest o gamę nocnych koszul, delikatnych peniuarów, piżam, szlafroków, rajstop, czy bieliznę modelującą i funkcyjną (m.in. dla matek karmiących swoje pociechy).
Marka Mediolano® polecana jest wymagającym klientom, ceniącym eleganckie produkty wykończone z dbałością o każdy szczegół.
Przyjdź do La Vantil już dziś i skorzystaj z atrakcyjnych promocji.

Nr telefonu: 508 984 126
Adres e-mail: przemysl@lavantil.pl
Strona www: www.lavantil.pl