Jupi Park

pn-sob 10:00 - 21:00

nd 10:00 - 20:00

place icon

Sieć parków rozrywki JUPI PARK działa w największych polskich miastach. Sala, która zostanie otwarta w Galerii Sanowa będzie pierwszą w powiecie grodzkim. W JUPIKOWEJ dżungli dzieci będą mogły poszaleć na zjeżdżalniach, w basenach z piłeczkami i labiryntach. Atrakcje dla siebie znajdą tu zarówno mali majsterkowicze, kucharze, czy lekarze. Sala, podobnie jak pozostałe z sieci JUPI PARK, zostanie w sprzęt dla najmłodszych, który wspiera rozwój psycho-motoryczny maluchów. JUPI PARK będzie także oferował szereg imprez tematycznych od imprez urodzinowych w różnych stylach, przez imprezy baby shower dla przyszłych mam, po warsztaty edukacyjne dla grup zorganizowanych.

Sieć JUPI PARK charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług, za co w styczniu bieżącego roku została wyróżniona znakiem jakości KIDZONE. Skrupulatnie dba o poziom rozrywki oraz obsługi we wszystkich JUPI PARKACH. Pozostając w stałym kontakcie z klientami, wsłuchujemy się w wymagania rodziców, jak również oczekiwania dzieci odnośnie oferty rekreacyjno-edukacyjnej. Dlatego starannie wybierając kolejne lokalizacje, decydujemy się na obecność w centrach prorodzinnych, którym zależy na stworzeniu wyjątkowego miejsca dla dzieci i ich rodziców.

Z okazji planowanego otwarcia w piątek 10.05.2013 przez cały weekend, aż do niedzieli będzie można skorzystać z promocyjnych cen biletów wstępu, a dzieci będą mogły wziąć udział w ciekawych zabawach oraz konkursach i odebrać nagrody od JUPI PARKU.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia profilu sieci JUPI PARK na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy naszych fanów o planowanych akcjach oraz promocjach.