Powrót
26 Mar

Galeria Sanowa otwarta w ograniczonym zakresie

W związku z ograniczeniem działalności galerii handlowych, w Galerii Sanowa otwarte są następujące sklepy:

Aktualizacja z dnia 27.04.2020r

Kaufland (6.00-24.00)
Rossmann (8.00-20.30)
Hebe (9.00-20.00)
Apteka Farmacja 24 (9.00-20.00)
Kolporter (9.00-18.00)
KFC – tylko dostawa do domu (10.00-21.00)

Wszystkie pozostałe lokale są zamknięte.
Podczas wizyty w galerii, prosimy stosować się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Aby dostać się do galerii, prosimy o korzystanie z wejścia głównego oraz wejść B i C z parkingu dolnego.
Od dnia 16 marca dostępny wjazd na parking od ul. Wojciecha Brudzewskiego ( wjazd na parking od ul. Sanowej zamknięty do odwołania).

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju rząd podejmuje kolejne kroki mające na celu zahamowanie tempa rozprzestrzeniania się koronawirusa. Część z nich dotyczy zakupów:

  • w sklepach o powierzchni mniejszej niż 100 m2 może przebywać maksymalnie tylu klientów, ile wynosi liczba wszystkich kas lub punktów płatniczych pomnożona przez 4,
  • w sklepach o powierzchni większej niż 100 m2 na 1 klienta musi przypadać co najmniej 15 m2 powierzchni,
  • dzieci i młodzież przed ukończeniem 13 roku życia zapraszamy do galerii wyłącznie pod opieką osoby dorosłej,
  • ze względu na obowiązek zachowania minimum dwumetrowego odstępu pomiędzy osobami (także w przypadku rodzin i bliskich), prosimy o uwzględnienie tej zasady podczas przemieszczania się po terenie galerii. Nie dotyczy to rodziców z dziećmi wymagającymi opieki (do 13 roku życia) oraz osób z niepełnosprawnościami lub niemogących się samodzielnie poruszać i ich opiekunów,
  • przed wejściem do sklepów należy założyć rękawiczki jednorazowe,
  • godziny dla seniorów (powyżej 65 roku życia)  obowiązują od poniedziałku do piątku, a nie jak do tej pory – od poniedziałku do niedzieli. Przedział czasowy godzin dla seniorów pozostaje bez zmian – są to godziny od 10.00 do 12.00
  • Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Może to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika.

Wszystkie zasady oraz obowiązujące obostrzenia znajdziecie Państwo tutaj =>  gov.pl/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Zaznaczamy, że sytuacja jest dynamiczna i zmienna. W trosce o poprawny przepływ informacji do wszystkich klientów Galerii Sanowa będziemy na bieżąco informować o zmianach w obszarze dostępności świadczonych usług.

 


14 marca 2020

W związku z ograniczeniem działalności galerii handlowych, w dniu dzisiejszym (14 marca, sobota) w Galerii Sanowa otwarte są następujące sklepy:
Kaufland (7.00-22.00)
Rossmann (9.00-21.00)
Hebe (9.00-21.00)
Pralnia Foka (9.00-21.00)
Apteka Farmacja 24 (9.00-21.00)
Selfier (9.00-21.00)
Wszystkie pozostałe lokale są w dniu dzisiejszym zamknięte. W dniu jutrzejszym (niedziela niehandlowa) galeria będzie zamknięta.
Aby dostać się do galerii, prosimy korzystać z wejścia głównego oraz wejść z parkingu: B i C.
W poniedziałek poinformujemy Was, które sklepy z powyższej listy zdecydują się na zamknięcie oraz które lokale podejmą decyzję o otwarciu (dotyczy to lokali, które nie zostały objęte zakazem handlu w rozporządzeniu).


13 marca 2020

Zgodnie z zarządzeniem Premiera Rządu Rzeczpospolitej Polskiej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, od dnia 14 marca Galeria Sanowa będzie działała w ograniczonym zakresie aż do odwołania. Zgodnie z rozporządzeniem otwarte mają być sklepy spożywcze, drogerie, apteki i pralnie. Wszystkie pozostałe sklepy będą zamknięte.

Zamknięte zostaną także punkty gastronomiczne, chyba, że punkty te zdecydują się świadczyć usługi na wynos, ponieważ ograniczeniu podlega tylko spożywanie posiłków na miejscu.

Szczegółową listę sklepów, które będą działały opublikujemy w dniu jutrzejszym.

Galeria Sanowa na czas ograniczonego funkcjonowania będzie nieustannie monitorowana i odpowiednio zabezpieczona.

O zmianach w trybie funkcjonowania galerii będziemy informować Was na bieżąco na stronie internetowej galerii i FB.