Powrót
01 Sie

Zaadoptuj przyjaciela w Galerii Sanowa

Zaadoptuj przyjaciela

11 sierpnia 2018

Godz. 11:00 – 16:00

Galeria Sanowa po raz kolejny , wspólnie z Centrum Adopcyjnym Lecznicy „ADA” organizuje akcję  pt. „Zaadoptuj przyjaciela”, mającą na celu znalezienie domów dla potrzebujących miłości czworonogów.

Zapraszamy więc wszystkich sympatyków zwierząt do Galerii Sanowa w dniu 11 sierpnia od godziny 11:00 do 16:00 by wspomóc Nas w tej szczytnej akcji.

Oprócz możliwości zaadoptowania psa lub kota, przygotujemy dla naszych klientów ciekawe atrakcje. Skorzystać będzie można z bezpłatnych porad behawioralnych oraz konsultacji lekarza weterynarii z zakresu zdrowia i pielęgnacji domowych pupili. Kolejną atrakcją podczas imprezy będzie pokaz Groomerski w wykonaniu Pani Magdaleny Toczek, która zaprezentuje, w jaki sposób zadbać o piękną sierść naszych czworonożnych przyjaciół.

Przygotowana zostanie także specjalna strefa dla dzieci, a w niej malowanie buziek, gry i zabawy  oraz warsztaty z doktorem Fedaczyńskim, który opowie o niuansach swojej pracy i opiece nad zwierzętami. Zaprosimy również wszystkie dzieci do udziału w konkursie pt. „Mój projekt psiej wioski” , w którym do wygrania będą atrakcyjne upominki.

REGULAMIN KONKURSU „MÓJ PROJEKT PSIEJ WIOSKI”

Dodatkowo przeprowadzona zostanie zbiórka karmy i innych akcesoriów przeznaczonych dla czworonogów, podopiecznych Centrum „ADA”.

Liczymy na Wasze otwarte i pełne miłości serca!