Powrót
19 Kwi

Zaadoptuj przyjaciela w Galerii Sanowa

Zaadoptuj przyjaciela

23 kwietnia 2017r.

Godz. 11:00 – 17:00

 

Uprzejmie informujemy, że Galeria Sanowa już po raz 5 organizuje wspólnie z Centrum Adopcyjnym Lecznicy „ADA” akcję pt. „Zaadoptuj przyjaciela” mającą na celu znalezienie domów dla potrzebujących miłości czworonogów.

Impreza odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2017r. (niedziela) w godzinach od 11:00 do 17:00.

Oprócz możliwości zaadoptowania psa lub kota, przygotujemy dla naszych klientów ciekawe atrakcje. Skorzystać będzie można z bezpłatnych porad behawioralnych oraz konsultacji lekarza weterynarii z zakresu zdrowia i pielęgnacji domowych pupili. Dla wszystkich tych, którzy zaadoptują zwierzaka w Galerii Sanowa czekać będzie dodatkowa miła niespodzianka – zachęca Monika Rokita, Marketing Manager Galerii Sanowa. Zorganizujemy także zbiórkę karmy oraz innych akcesoriów przeznaczonych dla czworonogów (miski, obroże, smycze, koce, legowiska itp.)

Będzie także specjalna strefa dla dzieci, a w niej malowanie buziek, warsztaty plastyczne podczas których dzieci będą rysować swoje zwierzaki oraz lepić je z plasteliny i ciastoliny. Nie zabraknie też licznych gier, zabaw i konkursów z upominkami.

Nasze poprzednie akcje adopcyjne spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i entuzjazmem mieszkańców Przemyśla, jak i okolicznych miejscowości. Również w tym roku liczymy na Wasze wsparcie i otwarte serca.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!