Powrót
01 Wrz

Zrób zakupy i odbierz szkolny zestaw!

W dniach 1-2 września w Galerii Sanowa odbędzie się specjalna akcja promocyjna, w której można zdobyć szkolny zestaw składający się z worka gimnastycznego, bidonu i śniadaniówki. Wystarczy w tych dniach zrobić zakupy za min. 200 zł (na maksymalnie 2 paragonach) i zgłosić się do Punktu Wydawania Upominków, który znajduje się na pasażu obok kina Helios. Pierwszych 500 osób otrzyma szkolny upominek.

1. Aby wziąć udział w Akcji Prosprzedażowej należy dokonać w dniach 1-2.09.2017 na terenie Galerii Sanowa zakupów za min. 200 zł przy możliwości łączenia maksymalnie 2 paragonów potwierdzających zakupy w dniach 1-2.09.2017. W przypadku łączenia paragonów tylko jeden z nich może pochodzić z hipermarketu Kaufland.
2. Przez dokonanie zakupu rozumie się zakup towarów lub usług dokonany w formie płatności gotówką lub kartą płatniczą wydaną przez bank. W Akcji Prosprzedażowej mogą brać udział tylko paragony dokumentujące zakup dokonany gotówką lub kartą płatniczą wydaną przez bank. W Akcji Prosprzedażowej nie mogą brać udziału paragony dokumentujące zakup dokonany kartą podarunkową lub bonem podarunkowym.
3. Paragony podlegają zgłoszeniu w wyznaczonym na terenie Galerii Sanowa Punkcie Wydawania Upominków („Punkt”), który czynny jest w godzinach otwarcia galerii: 10.00-21.00. Punkt zlokalizowany jest na pasażu obok kina Helios. Przedstawione przez Uczestników paragony zostaną opieczętowane.
4. 500 osób, które jako pierwsze zgłoszą się do Punktu w czasie trwania Akcji Prosprzedażowej otrzymają upominki. Podczas trwania Akcji Prosprzedażowej zostanie rozdanych 500 upominków.
5. Każdy Uczestnik może otrzymać tylko jeden upominek.
6. Przy odbiorze upominku Uczestnik zobowiązuje się do wypełnienia Oświadczenia. Treść Oświadczenia stanowi Załącznik nr 1 Regulaminu akcji.
7. Akcja promocyjna trwa do 2 września lub do wyczerpania się upominków.

REGULAMIN