Powrót
28 Mar

Wielkanocne polowanie na pisanki

Wielkanocne polowanie na pisanki!

27 marca – 9 kwietnia

 

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, więc aby wprowadzić Państwa w świąteczny nastrój zorganizowaliśmy konkurs pt. „Wielkanocne polowanie na pisanki!”, w którym do wygrania jest łącznie ponad 300 nagród.

Zasady naszej zabawy są bardzo proste – należy zrobić zakupy w Galerii Sanowa za min 50 zł w dniach od 27 marca do 9 kwietnia, zarejestrować paragon i zagrać w wielkanocną grę na ekranie multimedialnym, tj. złapać w ciągu jednej minuty jak najwięcej pisanek.

Czekają super nagrody – zaproszenia do KFC na lody i B-smarty, na pizzę do Faraona, zapiekankę do Biesiadowo, na kawę, ciastko i lody do Cukierni Mikołaj oraz ciastko do Cukierni Ochenduszko, książki, zaproszenia na popcorn w Heliosie, żetony do myjni samochodowej. A dla najlepszych kino domowe, bony na zakupy i vouchery SPA!

Ponadto, w dniu 9 kwietnia od godziny 14:00 zapraszamy na pełen atrakcji wielkanocny event. Właśnie w tym dniu odbędą się bardzo ciekawe angażujące całe, warsztaty zdobienia pisanek, tworzenia palm wielkanocnych oraz dekorowania wypiekanych na miejscu babek wielkanocnych.

Specjalnie dla dzieci stworzymy wielkanocną strefę zabaw, a w niej liczne animacje tematycznie związane oczywiście z Wielkanocą. Nie zabraknie też konkursów z upominkami zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

REGULAMIN WIELKANOCNE POLOWANIE NA PISANKI