Powrót
03 Kwi

Wiekanocne Megapisanki w Galerii Sanowa!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami,  zapraszamy więc do wspólnej zabawy z Galerią Sanowa!

4 kwietnia, na pasażu przy wejściu głównym do galerii pojawiły się wysokie na 1,5 m wielkanocne jaja ze styropianu, do udekorowania których zaprosiliśmy uczniów z przemyskich szkół podstawowych. Na nasze zaproszenie odpowiedziało osiem szkół i to ich przedstawiciele przyozdabiali styropianowe gigant jaja, tworząc kolorowe i niepowtarzalne dzieła sztuki 🙂 Metody dekoracji były dowolne a naszych artystów ograniczała jedynie wyobraźnia.

Tak powstałą wystawę wielkanocnych Megapisanek będzie można podziwiać w Galerii Sanowa aż do Świąt Wielkanocnych.

To jednak nie koniec atrakcji:-)

W tym czasie będzie można zagłosować na najciekawszą Megapisankę oraz wziąć udział w konkursie!

Jak głosować i wygrywać? Wystarczy w dniach 5 – 19 kwietnia zrobić zakupy w sklepach Galerii Sanowa za min. 20 zł i odebrać kupon do głosowania w Punkcie Konkursowym, zlokalizowanym na pasażu przy wejściu głównym do galerii (obok wystawy megapisanek).

Następnie należy wypełnić kupon:

  • zagłosować na najciekawszą Megapisankę, wpisując numer szkoły, która jest jej autorem (numery szkół znajdują się będą obok Megapisanek)
  • wykonać zadanie konkursowe – napisać „Jak inspiruje Cię wiosna?”
  • uzupełnić wszystkie dane kontaktowe
  • wrzucić kupon do urny do 19 kwietnia, godz. 21.00

Autor najciekawszych wiosennych inspiracji otrzyma bony podarunkowe Galerii Sanowa o wartości 500 zł, a szkoła, której Megapisanka zyska najwięcej głosów, otrzyma telewizor !

Wyniki plebiscytu na najciekawszą megapisankę i autora najciekawszych „wiosennych inspiracji” poznamy 30 kwietnia 2019r.

Szczegóły w regulaminie:

REGULAMIN PLEBISCYTU NA NAJCIEKAWSZĄ MEGAPISANKĘ ORAZ REGULAMIN WIOSENNEGO KONKURSU