Powrót
07 Cze

TYLKO U NAS ! TANECZNA BITWA

TANECZNA BITWA 17-18 czerwca

Godz. 12:00

 

Taniec to ruch, radość, zabawa, ale i sztuka. Tańcząc, wyrażamy emocje i każdy robi to w niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju sposób. Postanowiliśmy więc tańczyć również w Galerii Sanowa organizując turniej tańca oraz warsztaty taneczne.

Nasza „Taneczna Bitwa” odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca 2017r. w godzinach od 12:00 do 19:00. W ten czerwcowy weekend będziemy mieć okazję by podziwiać tą piękną dyscyplinę w wykonaniu dzieci i młodzieży z Przemyśla i okolic.

Uczestnicy naszego turnieju są w różnym wieku, tańczący różne style – m. in. hip hop, jive, salsa, samba. Nasi tancerze będą oceniani przez profesjonalnych sędziów. Dla najlepszych czekać będą puchary i medale, a dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy dyplomy oraz liczne niespodzianki. W przerwach turnieju zaprosimy Was na niezwykłe pokazy taneczne w wykonaniu przedszkolaków z Tęczowego Przedszkola oraz grupy ze Studia Tańca Chillout. Zapewniamy Wam  mnóstwo ruchu i pięknych emocji – na pewno nie będziecie się z nami nudzić!

W dniu 18 czerwca (niedziela) od godziny 12:00 zaprosimy wszystkich chętnych na otwarte warsztaty taneczne, które poprowadzi Dariusz Mrowiec – choreograf, instruktor szkoły tańca i baletu Coco Dance Center w Brzegu, jeden z twórców wrocławskiej grupy DuBBersTeam.

Dołączcie do Nas i bawcie się razem z nami!