Powrót
07 Cze

Taniec to radość, zabawa, ale i sztuka!

Taniec to radość, zabawa, ale i sztuka. W tańcu wyrażamy emocje, a każdy robi to w jedyny i niepowtarzalny sposób.
Postanowiliśmy więc tańczyć i po raz drugi zorganizować turniej tańca oraz warsztaty taneczne w Galerii Sanowa w Przemyślu.

„II Taneczna Bitwa” odbędzie się w dniach 15 i 16 czerwca 2018 r., a tematem przewodnim w tym roku będzie HIP-HOP.

W piątek 15 czerwca o godz. 12.00 zmagania taneczne rozpoczną soliści w różnych kategoriach wiekowych, a następnie odbędzie się Dance Battle – Taneczna Bitwa, czyli widowiskowy i bardzo emocjonalny pojedynek na taniec.
W tym dniu zaprosimy również wszystkich chętnych na otwarte warsztaty taneczne, które poprowadzi Dariusz Mrowiec – choreograf, instruktor szkoły tańca i baletu Coco Dance Center w Brzegu oraz w Egurrola Dance Studio we Wrocławiu, jeden z twórców wrocławskiej grupy DuBBersTeam.

W sobotę 16 czerwca od godz. 11.00 będzie można podziwiać kolejne taneczne zmagania, tym razem wystąpią duety, miniformacje oraz formacje w trzech kategoriach wiekowych.
O godz. 16.30 będzie miała miejsce akcja charytatywna „Oddaj włos” – w ramach tej niezwykłej akcji ochotnicy będą mogli ściąć włosy, z których następnie powstaną peruki dla dzieci zmagających się z chorobami onkologicznymi.
Zwieńczeniem drugiego dnia imprezy będzie szkolenie z Krystianem Małkowskim i Dominiką „Stefą” Olejnik.

Tancerze biorący udział w Tanecznej Bitwie będą oceniani przez profesjonalnych sędziów. Najlepsi uczestnicy zabawy otrzymają puchary i medale, a dla wszystkich uczestników czekają liczne niespodzianki.  

W przerwach turnieju będzie można podziwiać niezwykłe pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy ze Studia Tańca Chillout, prezentujących różne style tj: salsa, bachata i taniec towarzyski.

Mnóstwo ruchu i pięknych emocji – tego na pewno nie zabraknie podczas Tanecznej Bitwy w Galerii Sanowa!