Powrót
05 Cze

TANECZNA BITWA – STREET DANCE VOL. III

TANECZNA BITWA  – STREET DANCE VOL.III

W dniach 14 – 15 czerwca, wspólnie ze Studiem Tańca Chillout,  zapraszamy do Galerii Sanowa na trzecią edycję Tanecznej Bitwy – STREET DANCE VOL. III.  Jest to wydarzenie, które wyłania najlepszych tancerzy tańców nowoczesnych na wielu płaszczyznach: występach solowych, duetach, formacjach, miniformacjach oraz battle.

Tancerze, biorący udział w III Tanecznej Bitwie, będą oceniani przez profesjonalnych sędziów, a najlepsi uczestnicy zabawy otrzymają puchary i medale. W przerwach turnieju będzie można podziwiać niezwykłe pokazy tancerzy  ze Studia Tańca Chillout, zarówno w wykonaniu grup dziecięcych jak i dorosłych.

W piątek, 14 czerwca, o godz. 10.00 zmagania taneczne rozpoczną soliści w różnych kategoriach wiekowych, następnie swoje układy taneczne zaprezentują grupy przedszkolaków z Przemyśla i okolic. Zwieńczeniem pierwszego dnia będzie Battle – Taneczna Bitwa, czyli widowiskowy i bardzo emocjonalny pojedynek na taniec.

W sobotę, 15 czerwca, od godz. 09.00 będzie można podziwiać kolejne taneczne zmagania. Tym razem wystąpią duety, miniformacje oraz formacje w trzech kategoriach wiekowych. O godz. 14.30 odbędzie się druga edycja akcji charytatywnej „Oddaj włos” – w ramach tej akcji ochotnicy będą mogli ściąć włosy, z których następnie powstaną peruki dla dzieci zmagających się z chorobami onkologicznymi.

Na koniec drugiego dnia turnieju zaprosimy wszystkich chętnych na otwarte warsztaty taneczne, które poprowadzą  profesjonalni choreografowie i instruktorzy:

– Agnieszka Dratwa – na co dzień trener i choreograf grup Teatru Zdrojowego Polanicy. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako choreograf musicalowy sprawiły, że jest niezwykle wszechstronna – na jej zajęciach zobaczycie jedyne w swoim rodzaju połączenie jazzu, hip-hopu, modern i… burleski!

– Agnieszka Mucha – choreograf Lądeckiej Akademii Tańca, trener grup GCKSiT w RadkowieTanecznie wychowana przez COMĘ pod okiem Dominiki Olejnik. Jej styl  to kombinacja hip-hopu, modern, house’owego loftingu i b-boyingu.

– Dominika „Stefa” Olejnik – choreograf i trener zespołu COMA Nowa Ruda, tancerzy Lądeckiej Akademii Tańca i sekcji tanecznej Kudowskiego Centrum Kultury. Jeśli chcecie zgłębić tajniki street dance’u i house’u, to koniecznie wpadajcie na jej zajęcia! Klimaty klubowe z przełomu lat 70. i 80. w połączeniu z capoeirą, jazzem i salsą. Podczas warsztatów dowiecie się, jak odzwierciedlać muzykę ruchem, czym jest footwork, jacking i stalking oraz jak je połączyć w zwiewną, naturalną całość.

Będzie ogień! Dołączcie do Nas i bawcie się razem z nami!

Regulamin i warunki uczestnictwa

Program 2-dniowy