Powrót
01 Gru

Święty Mikołaj w Galerii Sanowa 6 i 8 grudnia

Święty Mikołaj odwiedzi Galerię Sanową dwukrotnie: 6 grudnia oraz 8 grudnia. W czwartek w godzinach 14.00-19.00, a w sobotę spędzi z nami prawie cały dzień .

Mikołaj, jak co roku, będzie wręczał dzieciom prezenty przygotowane przez rodziców, natomiast na sobotę, 8 grudnia, w godz. 12.00 – 19.00  zaprosimy wszystkie dzieci na wesołą zabawę mikołajkową ‼️ Na najmłodszych czekać będzie strefa zabaw, fabryka ozdób świątecznych, warsztaty dekorowania świątecznych ciach i pierników, malowanie buziek, nie zabraknie też zabaw i konkursów z upominkami.
Oczywiście to nie wszystko ! Ponownie odwiedzi nas Mikołaj i jego pomocnicy Elfy oraz jeszcze jeden wyjątkowy gość – Bałwanek Olaf z Krainy Lodu ‼️ Bedzie dużo radości, śmiechu i mega zabawy!
Wszystkie atrakcje są bezpłatne i bez zapisów ☺️
.

To nie koniec atrakcji! 8 grudnia o godzinie 15.00 odbędzie się coroczny Bieg Mikołajów. Mikołaje będą się ścigać dookoła naszej galerii. Start biegu o godz. 15.00 przed wejściem głównym do galerii. Dla najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Do biegu może zgłosić się każdy – jedynym warunkiem udziału jest odpowiedni strój, oczywiście mikołajowy. Pierwsze 200 osób, które zapisze się na bieg otrzyma czapkę mikołajową Galerii Sanowa. Dla najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody!  Zapisy : do 7 grudnia na stronie na stronie organizatora biegu www.przemyskiklubbiegacza.pl oraz 8 grudnia w godz. 13.00 – 14.45 w biurze obsługi biegu w Galerii Sanowa.

REGULAMIN BIEGU MIKOŁAJÓW