Powrót
06 Lut

Słodkie Walentynki w Galerii Sanowa !

Jak okazać miłość ukochanej osobie? My wiemy!

Z okazji Święta Zakochanych przygotowaliśmy dla Klientów Galerii Sanowa specjalną akcję promocyjną i KONKURS!

Wystarczy w dniach 7-16 lutego zrobić zakupy w dowolnych sklepach galerii za min. 100 zł (przy łączeniu maksymalnie 2 paragonów)  i zachować dowody zakupu. Następnie w dniach 14-16 lutego zgłosić się do Punktu Wydawania Upominków po słodką walentynkę – pyszne czekoladowe serce, odebrać od hostessy kupon konkursowy i zagrać o jeden z 14 VOUCHERÓW DO SPA! Słodkie upominki otrzyma pierwszych 1 000 osób.

Dodatkowo w dniach 14-16 lutego na pasażu przy wejściu głównym powstanie romantyczna foto strefa, gdzie Zakochani będą mogli zrobić sobie walentynkowe selfie. Do zdjęć będzie można pozować z zabawnymi gadżetami!

Punkt Wydawania Upominków i kuponów konkursowych  czynny będzie w dniach 14-16 lutego w godzinach 9.00-21.00 na pasażu przy wejściu głównym do galerii.

REGULAMIN AKCJI PROSPRZEDAŻOWEJ I KONKURSU

To nie wszystko❗️Mamy niespodziankę dla wszystkich Zakochanych !
W dniach od 14 do 16 lutego w godzinach od 16.00 – 20.00 przy walentynkowej foto strefie profesjonalny fotograf będzie wykonywał zdjęcia Klientom Galerii Sanowa. Poniżej szczegóły akcji „Walentynkowa foto strefa” :

  • Wykonane zdjęcia będą na bieżąco drukowane w jakości fotograficznej, w formacie 10x15cm i przekazywane bezpłatnie osobom fotografowanym.
  • Czas oczekiwania na wydruk zdjęcia to ok. 15 minut. Organizator zastrzega sobie, iż w razie wystąpienia problemów technicznych osoby fotografowane będą mogły odebrać swoje zdjęcia w Administracji Galerii Sanowa w dniach 22-28 lutego (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00).
  • Zdjęcia w formie drukowanej otrzyma pierwsze 130 osób, które jako pierwsze, każdego dnia trwania akcji tj. 14-16.02.2019r. zgłoszą się do walentynkowej foto strefy.
  • Osoby, które wyrażą zgodę na przesłanie wykonanego zdjęcia w wersji elektronicznej otrzymają je drogą mailową na adres podany w Oświadczeniu  do dnia 22.02.2019
  • W Akcji może wziąć udział każdy użytkownik będący osobą fizyczną, który spełnia warunki uczestnictwa określone w niniejszym Regulaminie. Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział w Akcji  za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.
  • Warunkiem wzięcia udziału w Akcji jest: posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz wyrażenie przez uczestnika zgody na warunki Akcji określone w Regulaminie oraz wypełnienie Oświadczenia dotyczącego wzięcia udziału w Akcji.
  • Udział w Akcji jest bezpłatny.

Pełna treść regulaminu akcji oraz oświadczenia poniżej (dostępne będą również u hostessy przy fotostrefie)

REGULAMIN AKCJI „WALENTYNKOWA FOTOSTREFA

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA AKCJI „WALENTYNKOWA FOTOSTREFA”