Powrót
04 Lip

TURNIEJ CROSSFIT SANOWA CHALLENGE

 

Sanowa Challenge 16 lipca 2017 r. godz. 10:00 – 18:00.

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 16 lipca odbędzie się w Galerii Sanowa pierwszy w Przemyślu turniej CrossFit SANOWA CHALLENGE.

Współorganizatorem zawodów jest klub sportowy OpenFit z Przemyśla.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszym turnieju – zapisać się można wysyłając swoje zgłoszenie na adres openfitprzemysl@gmail.com.

Zawody podzielone zostaną na dwie kategorie. W kategorii Open Men wystąpi 28 zawodników, a w kategorii Open Women 20 zawodniczek. Na uczestników czekają 4 workout’y, gdzie będą musieli się wykazać wszechstronnymi umiejętnościami (dwu boj olimpijski, gimnastyka, cardio).

Dla najlepszych zawodników cenne nagrody w postaci bonów podarunkowych do galerii Sanowa o łącznej wartości 2000 zł, będą także puchary, dyplomy oraz mnóstwo innych niespodzianek dla wszystkich uczestników. Ponadto każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę dedykowaną właśnie do tych zawodów.

Swój udział w turnieju zapowiedzieli zawodnicy z całego kraju, a także z Ukrainy.

Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych naszych sportowcach – dla nich zorganizujemy sportowe miasteczko oraz strefę zabaw, a w niej malowanie buziek, kolorowanki i zabawy ruchowe.

Zapraszamy zarówno do sprawdzenia swojej siły i wytrzymałości oraz do kibicowania naszym zawodnikom. Z pewnością będzie to widowisko sportowe na wysokim ogólnopolskim poziomie, na które gorąco Was zapraszamy!