Powrót
02 Lut

Paryskie Walentynki w Galerii Sanowa

PARYSKIE WALENTYNKI

1 – 12 lutego

Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 lutego w godzinach od 14:00 do 19:00 organizujemy imprezę pt. „Paryskie Walentynki”.

Świętować walentynki zaczniemy jednak wcześniej, bowiem w dniach od 1 do 11 lutego organizujemy konkurs pt. „Bilety zbierasz – wycieczkę do Paryża odbierasz”. W zabawie będzie mógł wziąć udział każdy kto zrobi zakupy na kwotę min. 100 zł (można połączyć dwa paragony). Następnie należy, po okazaniu hostessie paragonu z zakupów, odebrać kupon w postaci biletu lotniczego do Paryża. Do finału przechodzi 6 osób z największą liczbą biletów. Każda z tych osób będzie musiała do finału zaprosić swoją osobę towarzysząc, z którą walczyć będzie o wycieczkę do Paryża, kino domowe i bony na zakupy do Galerii Sanowa.

Finał naszej zabawy odbędzie się w dniu 12 lutego podczas imprezy walentynkowej.

Również w tym dniu zaprosimy Państwa na wędrówkę po miłosnym szlaku gdzie czekać będzie prawdziwa wróżka, która przepowie miłosną przyszłość oraz portrecista, który wykona dla Was pamiątkowe portrety zakochanych. Kolejną atrakcją będą „Pocztówki z Paryża” czyli zdjęcia z wesołymi rekwizytami na tle Wieży Eiffla – zdjęcia te od razu będą drukowane i wręczane zakochanym. W specjalnie zaaranżowanej paryskiej kawiarence częstować będziemy Was aromatyczną kawą i francuskim rogalikiem. Będzie też fontanna czekoladowa z pysznościami. Nie zapominamy oczywiście o najmłodszych – dla nich przygotujemy warsztaty artystyczne w walentynkowej strefie zabaw. Nie zabraknie też licznych konkursów z cennymi upominkami. Na zakończenie naszej walentynkowej imprezy o godzinie 18:00 zaśpiewa dla Was Karol Dziedzic – uczestnik programu The Voice of Poland, który oczarował jurorów swoim głosem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Dołączcie do nas.

Regulamin konkursu