Powrót
15 Lis

Męska Sobota w Galerii Sanowa

Event pod nazwą „Męska Sobota” rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do godz. 19.00. Atrakcjom towarzyszyć będzie muzyka dedykowana dla mężczyzn. Na scenie zobaczymy półfinalistę programu mam talent oraz V-ce mistrza freestyle footballu Dawida Ziomala Ziomka, który zaprezentuje, co można zrobić z piłką. Poziom adrenaliny podniesie również pokaz sztuk walki Aikido przemyskiej szkoły Kinsen. Obrona przed silniejszym przeciwnikiem, walka mieczem katana  –  to właśnie cechy charakteryzujące tę sztukę walki. Na pasażu galerii rozstawiony zostanie ponad 8 metrowy tor, na którym królować będą repliki samochodów wyścigowych w skali 1/10 – imponujące drift’y i skoki będzie można nie tylko zobaczyć, ale i także samodzielnie spróbować swoich sił jako kierowca. Kolejną atrakcją będą warsztaty ze spadochroniarstwa – z jaką prędkością leci się przed otwarciem spadochronu, z ilu metrów wykonywane są skoki, ile waży spadochron? – wszystkiego będzie można się dowiedzieć od ludzi, którzy pewniej czują się w powietrzu, niż na ziemi. Nie zabraknie też automatów siłowych,  Klienci galerii będą mogli sprawdzić, czy mają silniejszy biceps, czy mocniejszy wykop. W tym dniu nie zapomnimy także o najmłodszych mężczyznach – specjalnie dla nich przygotowaliśmy zabawy i konkursy. A dopełnieniem wszystkiego będzie pokaz magii. Co tym razem okaże się szybsze: oko, czy ręka?

Tylko przez jeden dzień dostępna będzie specjalna oferta promocyjna przygotowana przez sklepy w galerii – rabaty dostępne będą w sobotę 18 listopada.

Natomiast Klienci, którzy zrobią zakupy na kwotę min 150zł (maks. 2 paragony), mogą zdobyć męski gadżet – mocną latarkę. Zapraszamy.

Regulamin