Powrót
16 Lip

FIT WEEKEND w Galerii Sanowa !

” W zdrowym ciele zdrowy duch”, zapraszamy więc na sportowy FIT Weekend do Galerii Sanowa !

W dniach 20 – 21 lipca (piątek i  sobota) przygotowaliśmy dla Klientów Galerii  specjalną akcję promocyjną, w której pierwsze 300 osób, które zrobi zakupy na kwotę min. 150 zł (na maks. 2 paragonach) może odebrać jeden z 300 fit-gadżetów z limitowanej serii Galerii Sanowa!
REGULAMIN

W dniu 21 lipca (sobota) w godzinach od 12:00 do 18:00 zaprosimy Wszystkich lubiących aktywny, zdrowy tryb życia i tych, którzy dopiero o tym myślą, na sportowy FIT Day !
W programie m.in.:
– otwarte zajęcia sportowe, prowadzone przez trenerów z klubu XtremeFitness wg harmonogramu:
godz. 13. 00 TABATA
godz. 14.00 PŁASKI BRZUCH
godz. 15.00 XTREME CROSS
godz. 16.00 XTREME BPU POWER
W zajęciach będzie mógł wziąć udział każdy: zarówno osoby już uprawiające sport jak i te, które szukają dla siebie idealnego rozwiązania treningowego – wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój, dużo uśmiechu i mnóstwo pozytywnej energii i przyjść 21 lipca do Galerii Sanowa.

W trakcie eventu odbywać się będą liczne konkursy sprawnościowe ( m.in wyciskanie sztangi połową masy ciała) z  nagrodami oraz krótkie konkursy wytrzymałościowe , które również nagrodzimy drobnymi upominkami !

Perfect Body Center, oprócz nagród i upominków w konkursach , zaprosi do skorzystania z porad dietetyczno – suplementacyjnych, połączonych z degustacją . Dodatkowo, tylko w tym dniu obowiązywać będzie promocja rabatowa – 20% na cały asortyment w sklepie PBC.

Restauracja KFC również przyłączyła się do naszej FIT zabawy i w tym dniu przygotuje specjalnie dla Was pyszne, zdrowe przekąski.

Ponad to w tym dniu w sklepach naszej Galerii czekać  będą oferty specjalne i rabaty nawet do -70%.

Do zobaczenia, bądźmy FIT !