Powrót
10 Maj

Bądź FIT z Galerią Sanowa

Bądź FIT! 11 – 21 maja

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 21 maja (niedziela) 2017r. w godzinach od 14:00 do 19:00 organizujemy w Galerii Sanowa imprezę pt. „Bądź FIT!”.

Event nasz poprzedzi zabawa, w której każdy kto zrobi zakupy na kwotę min. 50 zł będzie miał szansę skompletować gadżety z limitowanej serii Galerii Sanowa. Za każdy paragon na kwotę min. 50 zł otrzymacie od hostessy karnet, w którym trzeba zbierać pieczątki – przy czym należy zebrać odpowiednią ich ilość aby otrzymać dany gadżet – a będą to koce piknikowe, zapewniające bezpieczeństwo po zmroku opaski led, ręczniki fitness oraz praktyczne pojemniki na sałatkę wraz ze sztućcami.

Natomiast w dniu 21 maja w godzinach od 14:00 do 19:00 odbędzie się sportowy event pt. „Bądź FIT!”.

Podczas naszej pięciogodzinnej imprezy zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będą cenne nagrody – kamery go pro, zegarki sportowe, vouchery spa, sprzęt treningowy, bony na zakupy i wiele innych. Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zakupy na kwotę min. 100 zł, a zadaniem konkursowym będzie pokonanie jak najdłuższego dystansu na rowerku stacjonarnym w ciągu jednej minuty. Osoby z najlepszym wynikiem będą miały pierwszeństwo do wybrania nagrody.

Również w tym dniu nasze sklepy przygotowały oferty specjalne i rabaty nawet do -50%.

Kolejną atrakcją naszej imprezy będą niesamowite pokazy sportowe – fitness, spinning oraz cross fit.

Dla dzieci zorganizowane zostanie sportowe miasteczko, gdzie pod opieką animatorek będą mogły bawić się i grać w różnego rodzaju gry. Nie zabraknie także malowania buziek oraz  licznych konkursów z upominkami.

 

Regulamin akcji pro-sprzedażowej_Bądź FIT

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!