Powrót
09 Lis

17 listopada – Dzień zdrowia i Urody w Galerii Sanowa

Zadbajmy o zdrowie, kondycję i urodę !

W dniu 17 listopada (sobota) w godz. 10.00 – 18.00 zapraszamy na „ Dzień zdrowia i urody” w Galerii Sanowa! Wszyscy Klienci galerii będą mogli w tym dniu skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji zdrowotnych.

Na stoisku Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu będzie można zmierzyć ciśnienie , zbadać saturacje i poziom glukozy . Ratownicy pokażą również, w jaki sposób prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Będzie można skorzystać z konsultacji i porad podologa z Instytutu Podologicznego oraz zbadać wzrok u specjalistów w salonie Vission Express .

Osoby chcące zadbać o zgrabną sylwetkę i zdrowe odżywianie będą mogły, przy stoisku Perfect Body Center , skorzystać z porad dietetyczno – suplementacyjnych, oraz konsultacji z trenerem personalnym. Dodatkowo w godz. 11.00 – 16.00 dyżur pełnił będzie dietetyk z Poradni Dietetycznej Vital.

Oprócz porad związanych z profilaktyką zdrowotną zaprosimy wszystkie Panie (i nie tylko) na konsultacje pielęgnacyjne, kosmetyczne oraz makijażowe. Na badanie skóry oraz dermokonsultacje zaproszą specjaliści z  Perfumerii Douglas i Apteki Farmacja 24, natomiast o piękny makijaż zadbają wizażystki z Inglota, Golden Rose i Hebe. W mini strefie relaksu specjalistki (masażystka i kosmetyczka) z gabinetów SPA & Wellness Gloria udzielą porad dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, zaproszą na bezpłatne konsultacje oraz pokazowe zabiegi.

Dla najmłodszych przygotujemy strefę zabaw, aby rodzice, którzy przyjdą z dziećmi, mogli swobodnie skorzystać z oferowanych atrakcji oraz porad.

Dla Klientów Galerii w tym dniu czekać będzie również specjalna akcja promocyjna i KONKURS!

Wystarczy w dniu 17 listopada zrobić zakupy za min. 120 zł (maks. 2 paragony) , zgłosić się do Punktu Wydawania Nagród, odebrać jeden z 500 gadżetów Galerii Sanowa w postaci mini wyciskarki do cytrusów, odebrać od hostessy kupon konkursowy i zagrać o jeden z 30 VOUCHERÓW DO SPA!

REGULAMIN AKCJI PROSPRZEDAŻOWEJ I KONKURSU „WYGRAJ VOUCHER DO SPA